לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

[leadercf7 campid="5069"]

חלק מהטיפולים שלנו

חיפוש טיפולים

על הסרת שיער בלייזר מהפנים

הסרת שיער בלייזר מהפנים

שיער מיותר על הפנים הינו ללא ספק מטרד אסטטי המפריע לנשים, גורם לאי נוחות והתעסקות מרובה בהסרתו. למרבה המזל, בימינו בזכות דור חדש של מכשירי לייזר כפי שיש במכון היופי אורכידאה, תוכלו ליהנות מעור פנים חלק לאורך זמן, להפסיק להיות מוטרדות מהנושא ולהרגיש בטוחות בעצמכן ובמראה שלכן.

על בעיית שיער יתר בפנים

שיער יתר על הפנים מהווה תופעה רגישה ונשים רבות הסובלות ממנה חשות אי נוחות בגינה. אולם בפועל מדובר בתופעה נפוצה ממנה סובלות כרבע מהנשים במערב, עם שיער יתר שיכול להיות בסנטר, שפם, גבות, באזור האף, על המצח ובפאות. הסיבה לשיעור יתר יכולה להיות גנטית או הורמונאלית, כאשר לא אחת השערות על הפנים הינן פלומיות וגלויות לעין בגין הבדלי גוון בין עור הפנים לצבע השערות. יש לציין כי בעיית שיער יתר קיימת גם בקרב גברים עם צמיחת שיער מרובה, בין היתר באזורי הלחיים והפאות. עד היום בפתרונות לבעיה זו היו מסורבלים וחלקיים, למשל על ידי חוט להסרת שפם, שעווה חמה או קרמים מיוחדים. למרבה השמחה, בימינו ניתן לפתור בעיה זו בקלות באמצעות הסרת שיער בלייזר מהפנים שהפכה לאחד מסוגי הטיפולים היותר מבוקשים בלייזר.

טיפול יעיל בשיער על הפנים

הסרת שיער פנים באמצעות לייזר המוצעת במכון שלנו, מבוססת על טכנולוגיה מתקדמת של לייט שיר דואט. זהו מכשיר מהדור החדש של מכשירי הלייזר, המאפשר:

  • הסרה בטוחה ויעילה של שיער מהפנים לנשים ולגברים, עם מכשור מתקדם המתאים לעור הפנים הרגיש, בהתבסס על אבחון מקצועי מקדים שמוביל לבניית תוכנית טיפול אישית לכל מטופל.
  • הטיפול יותאם במדויק לנתונים אישיים של כל מטופל, לרבות צבע שערות, מידת צפיפותן והגוון שלהן.
  • המכשיר שמותאם לעור הפנים מחמם את שורשי השערות בפנים, מחליש אותן עד לנשירתן ויסיר שיער מיותר מכל אזור בפנים עבור כל גוון עור ואופי שערות לרבות שיער פלומתי.
  • הטיפול גורם להאטת קצב צמיחת שערות, לצמיחת שערות דקות יותר וכן לדילול והפסקת צמיחת שיער בפנים.
  • מכיוון שיחסית לאזורים אחרים בגוף מדובר בשטח מצומצם, הטיפול הנדרש לשם הסרת שיער מהפנים הינו מהיר וקצר.
  • הטיפול עצמו אינו כואב ואינו נדרש בחומרי אלחוש, אם כי יתכנו תחושות מסוימות של עקצוץ ואי נוחות.
  • בהסתכלות לטווח ארוך מדובר בטיפול יעיל וכדאי, החוסך טרחה והוצאות מרובות על תכשירים וטיפולים להסרת שיערות מעור הפנים.
  • לאחר הטיפול מומלץ להימנע מחשיפה ממושכת ישירה לשמש ולמרוח על עור הפנים קרם הגנה בעת יציאה החוצה ולחבוש כובע רחב שוליים, גם אם הטיפול בוצע בעונת החורף.

קוסמטיקאית כפר סבא

הסרת שיער פנים

לקביעת תור להסרת שיער פנים בטכנולוגיות לייזר, לתיאום פגישת ייעוץ ללא עלות ולעוד פרטים ומידע בנושא, צרו קשר עם מכון היופי אורכידאה בטלפון 077-9968753 או במייל info@orchideaspa.co.il.

מכון יופי

לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

[leadercf7 campid="5069"]
5/5

לצוות אורכידאה המקסים ולקטיה הנהדרת !באתי מלאת ספקות – אבל נוכחתי בקיום כל ההבטחות! הפנים נהדרות, ההרגשה טובה ואתם נהדרים !תודה על הכול ! בידידות רבה.

בתיה רז