Menu
Menu

לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

חלק מהטיפולים שלנו

חיפוש טיפולים

חיטוב הגוף ועיצובו ע"י Slim Roller

חיטוב הגוףעכשיו זה אפשרי, גם בכפר סבא, תוצאות שמורגשות כבר לאחר הטיפול הראשון. Slim Roller פותח בכדי לסייע לתהליכי הרזייה והצרת היקפים ללא מאמץ או צורך בפעילות גופנית מאומצת. חיטוב הגוף באמצעות מכשיר ה- Slim Roller משתמש בעקרונות העיסוי להשגת תוצאות שלא ניתן להשיג באמצעות עיסוי ידני בלבד. הגלילים במכשיר נעים באופן המותאם לגוף בכדי לעודד את זרימת נוזלי הלימפה במערכת ולזרז את התחדשות הנוזלים המזינים את הרקמות.

העיסוי מתחיל מכפות הרגליים ומסתיים בכפות הידיים כך שנוצרת השפעה מידית על תאי השומן, על כן ניתן להשיג אפקט מידי של הצרת היקפים הנותרת לאורך זמן. חיטוב הגוף בצורה אפקטיבית שעובדת!

במהלך הטיפול Slim Roller- שתמיד מכוון אל מרכז המערכת הלימפתית (לב) מוגבר הניקוז הלימפתי מהרקמות והוצאתם של חומרים מזיקים כגון חומצות שומן. צינוריות הלימפה ובלוטות הלימפה אחראים על הסירקולציה של הנוזל הלימפתי יחד עם הפעילות של שרירי השלד, חיטוב הגוף נעשה באמצעות העיסוי גורם להרפיה שלהם וכתוצאה מכך נוצר שחרור הדרגתי של רעלנים ופסולת מהרקמות שטופלו במכשור , אלו מתפנים אל מחוץ לגוף דרך מערכת השתן באופן טבעי.

בנוסף, בעת הטיפול ב- Slim Roller מושפעים העור והרקמה התת עורית שנחשפו  למכשיר, חילוף החומרים בהם מוכפל פי שלוש, מתקבלת תחושת עקצוץ חמימה ונעימה והתוצאה נראית לעין בכל אזורי הטיפול כולל: בטן, ישבן, ירכיים, זרועות.

יעילות הטיפול בSlim Roller  – באה לידי ביטוי באופן ממוקד וכולל בגוף, ישנה הגברה בהזנת הרקמות וביניהן תאי העור ועל כן ניתן לראות עור מחודש, ממוצק,  גמיש ורענן יותר, ההשפעה על הרקמה התת עורית גורמת לגירוי ליצירת קולגן ובכך לבנייה מחודשת של רקמת החיבור (דרמיס).

במכשיר תאורת אינפרה אדום המספקת תחושת חום ומזרימה אנרגיה לגוף. השפעות האור האדום המופק מקרני האינפרה גורם לחיזוק כללי של הגוף והנפש, הוא מגרה באופן חיובי את עמוד השדרה הצווארי, מגדיל את חוזק העצמות, השיניים, איברים פנימיים, מערכת הדם, ורקמות הגוף.

בהתאם לאיברי הגוף אותם נרצה לשפר ניתן לשנות תנוחות במהלך הטיפול ובאמצעות ביצוע תרגילים אלו ניצור זרימת דם מוגברת אל הרקמות בזמן קצר. כתוצאה מכך ניתן להתאים את הטיפול / אימון באופן אישי בהתאם לצורכי הלקוח, מבנה גופו, מאגרי השומן, ועוד.

התוצאות:

מפחית צלוליט באופן משמעותי. ( כמובן ששילוב של טיפולי צלוליט עוזר עוד יותר)

מסייע בניקוז לימפתי לפינוי רעלים מהרקמות.

זרימת דם מוגברת לרקמות.

עידוד ייצור קולגן ושיקום רקמת החיבור של העור.

מגדיל את חמצון הרקמות והעור.

מקטין את רקמת השומן ומעצב את הגוף (המסת שומן בדרך שלך)

מאפשר הרזייה מותאמת אישית.

גירוי הרקמות למטבוליזם מוגבר.

עיצוב הגוף ללא מאמץ.

מזרז את התחדשות העור, החלקתו ומיצוקו.

מצמצם סימני מתיחה ומותח עור נפול.

שחרור שרירי הגוף לאחר מעמסה פיזית

סלים רולר לגזרה מושלמת עבורך, לבריאות מיטבית, לחיוניות שמושגת במהירות, באפקטיביות והתוצאות נשמרות לאורך זמן. עוד שיטה נוספת  לטיפול חיטוב הגוף – מבית מכון יופי אורכידאה. תמיד בשבילך ולמענך.

5/5

לצוות אורכידאה המקסים ולקטיה הנהדרת !באתי מלאת ספקות – אבל נוכחתי בקיום כל ההבטחות! הפנים נהדרות, ההרגשה טובה ואתם נהדרים !תודה על הכול ! בידידות רבה.

בתיה רז

מכון יופי

לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם