לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

חלק מהטיפולים שלנו

חיפוש טיפולים

שיזוף

שיזוף בכפר סבא 

מהי מיטת שיזוף ?

אור השמש הוא אנרגיה, המועברת באמצעות קרניים בעלות אורכי גל משתנים. קיימת הבחנה בין קרניים אולטרה סגוליות, אור נראה וקרניים אינפרה אדומות. הקרניים האולטרה סגוליות מתחלקות לקרני UVA, UVB, UVC קרני  ה UVC המסוכנות מסוננות על ידי האטמוספרה ואינן מגיעות אל כדור הארץ. הרכב ועוצמת קרני UVA ו- UVB משתנים ותלויים בגורמים שונים, כגון השעה ביום, כמות זיהום האוויר, קו הרוחב, עוצמת השתקפות של המים, שלג וכו'

 

פעולת השיזוף

שיזוף הוא בעצם הגנתו הטבעית של העור מפני אור שמש. קרני ה- UVBמעודדות את תאי האפידרמיס (מלנוציטים) ליצור יותר פיגמנטים מלנין לבנים. פיגמנטים אלו בדרכם לשכבת העור העליונה, משתזפים על ידי קרני ה-UVA והחמצן שנמצא בדם (פיגמנטציה לא ישירה). אם התרחשה כבר פיגמנטציה מוקדמת, העור ישתזף באופן מיידי על ידי קרני ה- UVA(פיגמנטציה ישירה). בנוגע להגנה מפני השמש, לקרני ה- UVB יש תפקיד נוסף. הן גורמות להיווצרות עור עמיד, כלומר התעבות האפידרמיס. אם שני אמצעי ההגנה מפני אור (פיגמנטציה ועור עמיד) מתפתחים באופן אידיאלי, ניתן להשיג הגנה של עד 40 אחוזים. שיזוף באמצעות מיטת שיזוף גורם לאותם תהליכים המתרחשים באור שמש טבעי. מסיבה זו, שיזוף באמצעות מיטת שיזוף מהווה הכנה טובה לחופשה בקיץ החמים.

תרומת השיזוף לעור

כמעט כל אחד מכיר את ההרגשה: כשהשמש מחייכת ממרומים, אנחנו מרוממי נפש ובעלי מצב רוח טוב יותר. ההשפעות הנעימות של קרני UV על הגוף והנפש הוכחו מבחינה רפואית. היווצרות ויטמין 3D מתרחשת רק בשמש או באמצעות מיטת שיזוף, או באופן מדויק יותר – תחת השפעת קרני UV. ויטמין 3D הוא הורמון חשוב לבניית העצמות, ומגן על הגוף מפני אוסטיאופורוזיס. הודות להיווצרות ויטמין 3D, מצטבר סידן בעצמות.

בואו להתרשם אצלנו מכון יופי אורכידאה על שיזוף מושלם לגוף וטיפולי פנים וגוף נוספים במיוחד בשבילך! בין אם את מחפשת טיפולי צלוליט, חיטוב הגוף, איפור קבוע, הסרת שיער בלייזר, המסת שומן ועוד שלל רחב של טיפולים נוספים. אצלנו תמצאי והכל – ויותר!

5/5

לצוות אורכידאה המקסים ולקטיה הנהדרת !באתי מלאת ספקות – אבל נוכחתי בקיום כל ההבטחות! הפנים נהדרות, ההרגשה טובה ואתם נהדרים !תודה על הכול ! בידידות רבה.

בתיה רז

מכון יופי

לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם