לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

חלק מהטיפולים שלנו

חיפוש טיפולים

המסת שומן בקור CRYOLIPOLYSIS

המסת שומן בקור 

הידעת? שומן מפחד מקור! הישר מהמעבדות בארה"ב – תגלית חדשה לנצח את השומן בהליך טבעי ולא פולשניהמסת שומן

צלוליט ומצבורי שומן משווים לעור מראה גבשושי באזורים שונים בגופנו והפכו לתופעה שכיחה המטרידה אנשים רבים אשר מוכנים לעשות כל מאמץ כדי להעלים אותו. כדי לפתור את הבעיה פותחו שיטות רפואיות וטכנולוגיות שונות ביניהם טיפולים ניתוחיים פולשניים וטיפולים שאינם פולשניים. כאשר מדברים על הסרת עודפי שומן בטיפול אחד, עד היום השיטה הנפוצה והיחידה היתה ניתוח המכונה "שאיבת שומן" שכולל זמן החלמה ותופעות לוואי רבות. אך לא עוד! מדענים במעבדות מחקר בארה"ב גילו שיטה חדשה לנצח את השומן על ידי טיפול אחד בלבד, המבוססת על טכנולוגית CRYOLIPOLYSIS (קריוליפוליזיס). המסת שומן – עכשיו זה עובד!

טכנולוגיה של  המסת שומן בקור – מה היא 

אורכידאה גאה להציג את המכשיר המתקדם ביותר בעולם להמסת שומן באמצעות טכנולוגיית CRYOLIPOLYSIS. טכנולוגיה זו מבוססת על העובדה שתאי שומן בגופנו מתפרקים כתוצאה מחשיפה לקור. מדובר בתהליך ביולוגי טבעי, לא פולשני בו פעולת הקירור גורמת למותם של תאי השומן בשל רגישותם לקור. הליך ההרס והנסיגה של תאי השומן מהגוף נקרא אפופטוזיס.

פריצת דרך טכנולוגית מכשיר ה-CLATUU להמסת שומן בקור 
המסת שומן

מדובר בטיפול מהפכני המבוסס על טכנולוגיית הקריוליפוליזיס, המתבצע באמצעות מכשיר ה- CLATUU פועל בטמפרטורה נמוכה של מינוס 9 מעלות, המקררת את אזור הטיפול, משפיעה על תאי השומן התת עוריים ומפרקת אותם ולמעשה מדללת את שכבת השומן. המסת שומן אולטימטיבית והתוצאה – גוף חטוב ומעוצב והורדה של עד 20 אחוז שומן במקום המטופל לאחר  סידרת הטיפולים !!

איך מתבצע הטיפול המסת שומן בקור ?

הטיפול מתבצע בשכיבה, תוך לבישת בגד גוף מיוחד והוא אורך כשעה לכל אזור. במהלך הטיפול מצמידים את פיית המכשיר לאזור המטופל ע"י תהליך יניקה, ומתחיל הליך קירור הדרגתי מבוקר של שכבת השומן המצויה מתחת לעור. המסת שומן בתהליך הקירור המפרק את תאי השומן בתהליך טבעי, ללא פגיעה ברקמות, בעצבים, בכלי דם או בשרירים. תאי השומן המיותרים מורחקים מהגוף באופן טבעי, ע"י מערכת הדם ומערכת הלימפה. חשוב לציין כי השיטה מטפלת אך ורק בפירוק השומן התת-עורי ואינה משמשת לצורך ירידה במשקל.

[pojo-slideshow id="456"]

יתרונות המסת שומן בקור במכשיר  CALTUU על שיטות אחרות של המסת שומן

הטיפול המסת שומן בקור מתאים לנשים ולגברים

הליך המסת שומן בקור הוא  בהליך טבעי לא פולשני

הליךהמסת שומן בקור הוא  ללא כאבים וללא תופעות לוואי

הטיפול המסת שומן בקור אינו דורש הכנות מיוחדות

לאחר טיפול המסת שומן בקור לא נדרש זמן החלמה, ניתן מיד לחזור לפעילות רגילה.

ניתן לשימוש באזורי גוף שונים

לאחר טיפול  תאי שומן שקוררו והורחקו אינם נוצרים מחדש

לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות חייגו עכשיו 0779973324

 

או השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

5/5

לצוות אורכידאה המקסים ולקטיה הנהדרת !באתי מלאת ספקות – אבל נוכחתי בקיום כל ההבטחות! הפנים נהדרות, ההרגשה טובה ואתם נהדרים !תודה על הכול ! בידידות רבה.

בתיה רז

מכון יופי

לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם