לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

חלק מהטיפולים שלנו

חיפוש טיפולים

המסת שומן באולטרסאונד

המסת שומןהאפשרות להתחיל תהליך של המסת שומן באמצעות אולטרסאונד נחשבת כלי יעיל ואפקטיבי אשר עוזר רבות בתהליך המסת שומן בגוף האדם, היופי של טיפול בגלי אולטרסאונד היא הדרך, אותם גלי קול שמופקים מהאנרגיה הקולית שיוצרת אור האולטרה מפרקת כל תא שומן עקשן ובעזרת הקפדה והמשך תהליך ממושמע ניתן באופן יעיל לראות את ההליך של המסת שומן מתבצע בצורה הטובה ביותר.

על התהליך

אופן התהליך של המסת שומן בגלי אולטרסאונד מתבצע ע"י צינורית מתכתית חלולה, הצינורית החלולה עוברת בין הרקמות היישר לאזורים הבעייתיים הצוברים שומן.

אותו מאגר שומן הדורש הטיפול ובכך מסיר את מאגר זה. המסת שומן בדרך זו היא בעצם הסרת השומן דרך מכשיר וואקום בשילוב גלי אולטרסאונד.

הזרקת נוזלים לאזור שאנו רוצים לטפל בו והתחלת הקרנת גלי אנרגיה אולטרה קוליות שבעצם מפרקות את השומן הבעייתי ובעצם עושות את התהליך המתבקש שהוא המסת שומן.

מה שקורה זה שאותה אנרגיה בעזרת הנוזל שהוזרק באיזור המטופל ממיס את השומן ובכך מסיר אותו במהירות וביעילות ומפחית את הטראומה שנוצרת לגוף לאחר תהליך המסת שומן שכזה.

היעילות של טיפול זה הופך אותו לפופולארי יותר מאשר ניתוח שאיבה אחר בכך שרקמות העור נפגעות בצורה מופחתת וניתן לראות זאת במהירות בנוסף לתהליך החלמה קצר הרבה יותר.

קצת לפני שמתחילים

לפני שמתחילים בתהליך זה מומלץ לגשת לרופא כדי לדעת האם יש צורך להפסיק שימוש בתרומות מסוימות לפני או אחרי הטיפול כדי לוודא שהוא באמת מתבצע בדרך הטובה ביותר עם התוצאות המתבקשות.

בקשו מבן משפחה או חבר קרוב לבוא אתכם לטיפול כדי שהוא יוכל ללוות אתכם לפני ויותר חשוב אחרי בזמן ההתאוששות הקצר.

טיפול מקצועי של המסת שומן בגלי אולטרסאונד מסוגל לשפר בצורה משמעותית כל אזור מטופל בדיוק כפי שחברת בניית אתרים מסוגל לשפר משמעותית כל עסק.

הקיץ מחכה לך

כולם רוצים לטפל באותם איזורים מעצבנים אשר סוחבים שומן לא רצוי, המסת שומן באמצעות גלי אולטרסאונד הוא פיתרון ידודותי, קל ונוח כדי לבצע המסת שומן יעילה בדיוק באיזורים הנדרשים לפי בקשה.

שילוב של טיפולי צלוליט עם טיפול זה יביא לתוצאות נהדרות שיכין אותך לקיץ בצורה הטובה ביותר בדיוק כפי שאת רוצה.

 

 

מכון יופי

לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

5/5

לצוות אורכידאה המקסים ולקטיה הנהדרת !באתי מלאת ספקות – אבל נוכחתי בקיום כל ההבטחות! הפנים נהדרות, ההרגשה טובה ואתם נהדרים !תודה על הכול ! בידידות רבה.

בתיה רז