לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

חלק מהטיפולים שלנו

חיפוש טיפולים

מכון יופי בכפר סבא

מכון יופיקוסמטיקה זהו תחום שמלווה את כולנו במהלך שנות החיים, מאיפור בת-המצווה, הסרת שיער בגיל ההתבגרות, וכמובן טיפוח וטיפולים על בסיס קבוע של ציפורניים, פנים וגוף.

מכון יופי הכרחי בנוף הישראלי, בו צריך לדאוג לעור הפנים מהלחות, להיות חלקים בכל אזורי הגוף על רקע חודשי הקיץ הרבים בהם התברכה ארץ ישראל, לטפח את הגוף בהתמדה והשקעה רבה ולעיתים אף במסאז' עמוק ומפנק, כדי להרגיש נפלא ולהיראות לא פחות מכך ! בשביל שנהיה בטוחים שאנחנו מפקידים את היקר לנו מכל בידי האנשים הנכונים, אנו הולכים ומחפשים מכון קוסמטיקה טוב ומומלץ ביותר שיענה בדיוק על צרכינו. וכאן בדיוק נכנסת לתמונה אורכידאה – מכון יופי בכפר סבא.

באורכידאה – מכון יופי בכפר סבא  תפגשו את האנשים הטובים ביותר – אלה שידעו לענות על מבוקשכם ולטפל בכל אחד ואחת בצורה שלא תותיר בליבכם ספק שקיבלתם את היחס הטוב והנעים ביותר! בנוסף לזאת, הצוות באורכידאה הוא מקצועי בתחומו, ולעולם לא יתפשר על פחות ממצוינות במשהו שקשור בכל חלק ואזור בגופכם – תחשבו על זה רגע, אתם מחפשים לוגו טוב לעסק? אתם בוחרים בהכי טובים למשימה. כך זה בדיוק גם שמדובר בטיפולי יופי לגוף. מגיע לכם הטוב ביותר.
הגוף של הלקוחות שלנו חשוב לנו בדיוק כמו שהוא חשוב לכם, ולכן אנו משקיעים רבות בתחומי קוסמטיקה על כלל חלקיה את כל המרץ שיש בנו ואת כל הידע והרצון הטוב לתת לכם את השירות האיכותי, האמין והנעים ביותר שתוכלו לקבל. בדיוק כמו שעסק רוצה ידע וניסיון כאשר הוא מתחיל תהליך מיתוג. אצלנו היחס הוא אישי והאנשים מקצוענים, בדיוק כפי שרצוי ובדיוק כפי שמגיע.

באורכידאה – מכון יופי בכפר סבא תוכלו לעשות הסרת שיער בכל חלקי הגוף, בין אם זה הסרת שיער בשעווה או הסרת שיער בלייזר, בשיטות מגוונות ובאחריות רבה. כמו כן, תוכלו גם ליהנות משלל טיפולי קוסמטיקה שונים לעור הפנים שנעשים במקצועיות יוצאת דופן שיגרמו לפנים שלכם לזרוח וטיפולי גוף כמו המסת שומן שיגרמו לך להיות הכי בטוחה ומרוצה מגופך.

5/5

לצוות אורכידאה המקסים ולקטיה הנהדרת !באתי מלאת ספקות – אבל נוכחתי בקיום כל ההבטחות! הפנים נהדרות, ההרגשה טובה ואתם נהדרים !תודה על הכול ! בידידות רבה.

בתיה רז

מכון יופי

לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם