לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

[leadercf7 campid="5069"]

חלק מהטיפולים שלנו

חיפוש טיפולים

צלוליט בגוף: למה זאת בעיה דווקא של נשים, ולגברים אין?

כ- 90% מהנשים סובלות מצלוליט, שנוטה להיווצר באזור הישבן, הירכיים, הבטן והזרועות. מדובר על תופעת "עור התפוז", הגורמת לעור להיראות גבשושי ופחות אסתטי.

מדובר למעשה על הצטברות של תאי שומן ברקמות התת עוריות, לכן תופעה זו נפוצה יותר בקרב נשים, מאשר גברים.

אך חשוב לציין כי גם גברים עלולים לסבול מהתופעה, אם כי בתדירות נמוכה משמעותית.

הסיבה העיקרית לכך היא העור הדק של הנשים והנטייה הטבעית לצבור יותר רקמות שומן, מאשר הגברים. הדבר קשור למאזן ההורמונלי השונה בין נשים וגברים והנטייה לצבור רקמות שומן באזורים שונים של הגוף.

אך חשוב לדעת כי צלוליט אינו מהווה גזירה משמיים, מאחר וניתן לטפל בתופעה ולצמצם אותה באופן משמעותי, באמצעות אורח חיים בריא וטיפולים מתקדמים.

צלוליט בגוף: למה זאת בעיה דווקא של נשים, ולגברים אין?

כל מה שחשוב לדעת לגבי צלוליט בגוף

צלוליט, כאמור, מהווה תוצר לוואי של עודפי שומן תת עוריים. תאי השומן המצויים מתחת לעור דוחפים את רקמות החיבור, דבר שגורם לעיוות הצורה החלקה של העור.

חשוב לציין כי היווצרות של צלוליט מושפעת לא רק מתזונה ומאורח החיים שלכם, אלא ישנו גם מרכיב גנטי משמעותי, העלול להוביל להיווצרות של צלוליט גם אצל נשים המקפידות על תזונה מדויקת ומאוזנת ופעילות גופנית עצימה.

כמו כן, חשוב להדגיש כי במקרים של בעיות בזרימת הדם, ישנה נטייה מוגברת להיווצרות של צלוליט, מאחר והיכולת לפרק שומנים פוחתת ככל שזרימת הדם חלשה יותר.

כתוצאה מכך, תאי השומן ייכלאו בין סיבי הקולגן לבין הנוזל הבין תאי. לכן הירכיים, הישבן, הבטן או המותניים עלולים לסבול ממראה גלי ומחוספס יותר. 

מה עלול להגביר את היווצרות הצלוליט?

אומנם הצלוליט מושפע ממרכיבים גנטיים, אך אין שום ספק כי ישנם גורמים נוספים, העלולים להגביר את היווצרותו.

אחד הגורמים המרכזיים הינו משקל עודף, מאחר וככל שהמשקל יהיה גבוה יותר, כך ישנו סיכוי מוגבר להיווצרות של עודפי שומן.

לכן אנשים שאינם מקפידים על תזונה מאוזנת, או לחילופין, סובלים ממטבוליזם לא תקין, נמצאים בקבוצת סיכון משמעותית לפתח צלוליט.

כמו כן, מחסור בפעילות גופנית גוררת ירידה בזרימת הדם, דבר שמעלה את הסיכון להיווצרות צלוליט. מעבר לכך, חשוב לציין כי שינויים הורמונליים עלולים להגביר את התופעה, מאחר והם עלולים לפגוע ביעלות הפירוק של השומן התת עורי.

הדבר בולט במיוחד בגיל המעבר ובזמן היריון. בנוסף, נשים שאינן מקפידות על שתיית מים מספקת, נוטות לסבול יותר מצלוליט. 

אנו בקליניקת אורכידאה נשמח לספק לכם מגוון רחב של טיפולים מתקדמים לצורך טיפול בצלוליט וצמצום היקפים.

אנו מתמחים במגוון רחב של פתרונות קוסמטיקה ואסתטיקה רפואית, המבוססים על טכנולוגיה מתקדמת, לצד אבחון והתאמת תוכנית טיפול אישית.

המטרה היא להתאים את סוג ואופי הטיפולים האידיאליים ביותר עבורך, בהתאם למצב הצלוליט, הזמן הפנוי והתקציב העומד לרשותך. לקבלת ייעוץ ומידע נוסף, צרו קשר!

 

מכון יופי

לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

[leadercf7 campid="5069"]
5/5

לצוות אורכידאה המקסים ולקטיה הנהדרת !באתי מלאת ספקות – אבל נוכחתי בקיום כל ההבטחות! הפנים נהדרות, ההרגשה טובה ואתם נהדרים !תודה על הכול ! בידידות רבה.

בתיה רז