לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

[leadercf7 campid="5069"]

חלק מהטיפולים שלנו

חיפוש טיפולים

מיתוסים על שומן בטני שהגיע הזמן לשים מאחורינו

היום ניתן לשמוע לא מעט מיתוסים על שומן בטני, מאחר ואנשים רבים סובלים מהתופעה ואינם מבינים מה ניתן לעשות, על מנת להיפטר ממנה.

רבים חושבים כי באמצעות כפיפות בטן למשל, הם יוכלו להיפטר מהשומן הבטני שלהם. למעשה, מדובר על שומן שאינו מושפע מחוזק שרירי הבטן שלכם, אלא יש צורך בשיטות ממוקדות ויעילות יותר, על מנת להיפטר ממנו אחת ולתמיד. 

אנו בקליניקת אורכידאה נשמח לספק לכם מגוון רחב של טיפולי אסתטיקה רפואית, שיאפשרו לכם להיפטר מהשומן הבטני שלכם.

אנו מעניקים מעטפת מלאה של פתרונות מתקדמים ומשוכללים, שיבטיחו לכם תוצאות נפלאות בזמן קצר ככל הניתן.

אתם מוזמנים להגיע אלינו לאבחון והתאמת תוכנית טיפול אישית, במטרה להבטיח לכם את הטיפול האידיאלי ביותר עבורכם. בחלק מהמקרים ניתן לשלב בין מספר טיפולים שונים, על מנת להגיע לתוצאות היעילות ביותר.

מיתוסים על שומן בטני שהגיע הזמן לשים מאחורינו

אלו מיתוסים של שומן בטני כדאי לכם להכיר?

קודם כל, חשוב לדעת כי שומן בטני אכן נחשב למזיק יותר, מאשר כל סוג אחר של שומן, המתמקם בגוף שלכם.

מדובר על שומן המקושר לבעיות בריאות חמורות, כגון מחלות לב וכלי דם, סכרת ושבץ. לכן חשוב לא להזניח את השומן, אלא לטפל בו בצורה היעילה ביותר.

מומלץ כמובן להתחיל משמירה על אורח חיים בריא, הכולל תזונה מאוזנת ונכונה, לצד פעילות ספורטיבית.

אך יש לזכור כי הגנטיקה משפיעה באופן ניכר על מיקום ההצטברות של השומן העודף בגוף, לכן מי שמחזיק בנטייה גנטית לשומן בטני, חייב לתת על כך את הדעת.

במידה ואורח חיים בריא אינו מסייע להיפטר מהבעיה, ניתן להיעזר בשיטות מתקדמות ומשוכללות יותר.

למשל, טיפולי המסת שומן באמצעות קור או גלי רדיו, יכולים להיות יעילים במיוחד עבור השומן הבטני, שאינו ממהר לרדת בעקבות דיאטה או פעילות גופנית.

מיתוסים מוטעים לגבי שומן בטני

אחד המיתוסים המוטעים ביותר, כולל את האמונה כי אכילה של מזון שומני, גורם לרקמות השומן להצטבר באזור הבטן. למעשה, אין זה משנה סוג המזון שאתם אוכלים, מאחר ובמידה וקיים עודף קלורי, תהיה נטייה להעלות בכמות השומן הבטני.

אין גורם אחד המשפיע על השומן הבטני שלכם, מאחר והוא תלוי לא רק בתזונה, אלא גם בגנטיקה, בגיל ובאורח החיים הכללי שלכם. ניתן כמובן לנסות להקטין את כמות השומן הבטני באמצעות תזונה המבוססת יותר על פירות וירקות ופחות שומנים, סוכרים ומאכלים מעובדים.

רבים מאמינים כי שתיה של משקאות דיאטטיים תסייע להם להפחית את כמות השומן הבטני, אך מדובר על מיתוס בלבד. 

אנו בקליניקת אורכידאה נשמח לספק לכם מבחר רחב של טיפולים מתקדמים, על מנת לסייע לכם להילחם בשומן הבטני שלכם. אנו משתמשים אך ורק במכשירים המתקדמים והיעילים ביותר, העומדים בתקנים המחמירים ביותר. לקבלת ייעוץ מקצועי ומידע נוסף, צרו קשר!

 

מכון יופי

לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

[leadercf7 campid="5069"]
5/5

לצוות אורכידאה המקסים ולקטיה הנהדרת !באתי מלאת ספקות – אבל נוכחתי בקיום כל ההבטחות! הפנים נהדרות, ההרגשה טובה ואתם נהדרים !תודה על הכול ! בידידות רבה.

בתיה רז