לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

חלק מהטיפולים שלנו

חיפוש טיפולים

טיפולי בוטוקס האופנתיים ביותר

הבעות הפנים האנושיות מבוססות על הפעלה של שרירים שונים בפנים. השרירים מתכווצים ויוצרים הבעות פנים שונות, אבל לאורך שנים רבות של הבעה, התכווצויות אלה יוצרות קמטים עמוקים וקבועים בעור. במיוחד סביב העיניים והפה, בין הגבות ועל המצח.

קמטים אלה משווים לפנים מראה מבוגר, או עייף יותר ולכן, רבים פונים לקבלת טיפולי בוטוקס, שמסייעים למנוע העמקה נוספת של הקמטים ואף מוחקים את הקמטים הקיימים.

המראה המתקבל הוא צעיר ורענן. אז איזה טיפול בוטוקס אתם מחפשים?

 

מהם טיפולי בוטוקס?

טיפולי בוטוקס הם טיפולים אסתטיים לא פולשניים. הטיפולים נעשים באמצעות חלבון, המסוגל לגרום הרפייה של השריר הרלוונטי באזור ההזרקה. כך למעשה נוצר מצב שבו השרירי, האחראי להיווצרות קמטים נרגע ובעקבותיו, הקמטים מתחילים להיעלם.

בניגוד למה שנהוג לחשוב, בוטוקס אינו חומר מילוי לקמטים. יש חומרים אחרים שאיתם אפשר לבצע את הפעולה הזאת. בוטוקס פשוט גורם להרפיה של שרירים מסוימים, שיוצרים את קמטי ההבעה בפנים.

 

אילו טיפולי בוטוקס הכי נפוצים?

הזרקת בוטוקס לצורך העלמת קמטים נעשית בעיקר בפנים. רוב המטופלים והמטופלות באמצעות בוטוקס, מבקשים להעלים קמטים באזורים שבהם נוצרים יותר קמטים מכל אזור אחר בפנים:

  • בין הגבות.
  • צידי העיניים.
  • מצח.
  • הגבות עצמן.
  • צוואר ועוד.

 

אחד היתרונות הבולטים של טיפולי בוטוקס, נוסף על ההליך הפשוט והקל, הוא מהירות ההשפעה שלהם. למעשה ,תוך זמן קצר מרגע הטיפול, כבר אפשר להתחיל לראות תוצאות.

יחד עם זאת, חשוב לזכור כי הזרקת בוטוקס אמנם אינה הליך כירורגי ולכן נחשבת פעולה קוסמטית קלה. אבל חשוב להתייחס ברצינות לנושא ולבחור מכון שמעסיק מטפלים מוסמכים, מנוסים ומקצועיים לצורך טיפולי בוטוקס.

טיפולי בוטוקס האופנתיים ביותר

רק כך אפשר להבטיח תוצאה טבעית ומוצלחת, שאינה משאירה את הפנים במראה קפוא ונפוח.

 

סוגים נוספים של טיפולי בוטוקס

  • טיפול בוטוקס בסנטר – מתאים לאנשים שיש להם שרירי סנטר פעילים שיוצרים מעין "חור" בסנטר. הזרקת בוטוקס יכולה להשבית את השריר האחראי ולהעלים במהירות את הליקוי.
  • חיוך חושף חניכיים – כאשר חיוך חושף את החניכיים העליונות, ניתן לתקן את המראה על ידי הזרקת בוטוקס לשריר האחראי על הרמת השפה ולמנוע את חשיפת החניכיים.

 

למה לא כדאי להגזים עם טיפולי בוטוקס

טיפולי בוטוקס בדרך כלל מיטיבים עם המראה החיצוני שלכם, אבל, כמו שאפשר לראות, כמו בשאר טיפולי אסתטיקה רפואית, ביצוע לקוי של טיפולי בוטוקס, או שימוש יתר בטיפול, יכול לגרום למראה פנים מנופח ולא טבעי. לכן, חשוב לבחור במכון אמין ומקצועי אך גם להקפיד על מינון נכון ובריא של טיפולים.

 

לסיכום

קיים מגוון רחב של טיפולי בוטוקס מקצועיים ואפקטיביים. כולם מיועדים לשפר את מראה הפנים ולחזק את הביטחון העצמי של המטופלים. הטיפול הוא קל, מהיר ואינו פולשני ולכן, הוא גם מאוד פופולרי ומבוקש. 

רוצים לראות איך טיפולי בוטוקס יכולים לשפר את איכות החיים שלכם? דברו איתנו!

 

מכון יופי

לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

5/5

לצוות אורכידאה המקסים ולקטיה הנהדרת !באתי מלאת ספקות – אבל נוכחתי בקיום כל ההבטחות! הפנים נהדרות, ההרגשה טובה ואתם נהדרים !תודה על הכול ! בידידות רבה.

בתיה רז