לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

חלק מהטיפולים שלנו

חיפוש טיפולים

מהם הסיכונים הקיימים בהיווצרות שומן בטני?

לא מעט אנשים סובלים מהיווצרות שומן בטני, מאחר ואנו חיים בעידן של אכילת ג'אנק פוד, מחסור בפעילות גופנית ורמות סטרס גבוהות במיוחד. חשוב להבין כי אין מדובר כאן רק על פגיעה אסתטית, אלא מדובר על בעיה בריאותית שכדאי לתת עליה את הדעת. שומן בטני מתייחס לשומן הנאגר באזור הבטן, הנחשב לאחת מאופציות ההשמנה המסוכנות ביותר. שומן בטני עלול להגביר את הסיכון לחלות במחלות לב וכלי דם, סכרת וסוגים שונים של סרטן. חשוב להדגיש כי שומן בטני עלול להופיע גם אצל אנשים שאינם סובלים מעודף משקל, לכן כדאי לקחת זאת בחשבון.

אנו בקליניקת אורכידה נשמח לסייע ולייעץ לכם על מנת להיפטר מהשומן הביטני. אנו מתמחים בתחום האסתטיקה הרפואית ומתחייבים להעניק לכם מעטפת מלאה של פתרונות אסתטיקה רפואית ברמה הגבוהה ביותר. אנו מקפידים על אבחון מקיף ומקצועי והתאמת תוכנית טיפול אישי, על מנת להבטיח לכם הגעה למטרות שהצבתם לעצמכם. 

מהם הסיכונים הקיימים בהיווצרות שומן בטני?

כל מה שחשוב לדעת לגבי היווצרות של שומן בטני

קודם כל, חשוב להבין מהן הסיבות הגורמות להיווצרות של שומן בטני. אחת הסיבות המרכזיות נעוצות בגנטיקה שלכם, אך יש לזכור כי אין מדובר כאן על גזירה משמיים, לכן אל תשתמשו בגנים שלכם כתירוץ למצב. כמו כן, כדאי לציין כי גברים נוטים לצבור יותר שומן באזור הבטן, בעוד שנשים נוטות לצבור את השומן בעיקר בישבן ובירכיים. אך לאחר גיל המעבר, כאשר המאזן ההורמונלי משתנה, רוב השומן נוטה לנדוד לאזור הבטן, לכן מדובר על סכנה הן לנשים והן לגברים. מעבר לכך, חשוב לדעת כי ישנו קשר ישיר בין שינה לא מספקת לבין עלייה במשקל הגוף, דבר שמשפיע כמובן גם על רמות השומן הביטני. בנוסף, הנטייה לאכילת יתר ומחסור בתנועה, מעודדים עלייה במשקל ומגבירים את אחוזי השומן באזור הבטן.

היווצרות של שומן בטני – מה עלול לגרום לכך וכיצד לטפל בבעיה?

מחקרים רבים מראים כי חיידקי מעיים לא תקינים מעודדים היווצרות של שומן בטני. כמו כן, רמות גבוהות של מתח וקורטיזול עלולים לגרום לאגירת שומן באזור הבטן. מדובר על אפקט מצטבר, לכן מומלץ להימנע ככל הניתן מרמות גבוהות של לחץ לאורך זמן. כמו כן, יש לזכור כי מזונות שונים מעודדים שומן בטני, כמו למשל, מיצי פירות, אלכוהול, ממתקים ופחמימות פשוטות. חשוב לזכור כי באמצעות שמירה על אורח חיים בריא ומאוזן, ניתן להפחית את כמות השומן הבטני. מי שיבחר להתמיד בפעילות ספורטיבית, להקפיד על תזונה בריאה ולדאוג לשתיית מים מספקת, יוכל ליהנות מאיכות חיים גבוהה יותר ומאחוזי שומן נמוכים יותר באזור הבטן. אך במידה ומדובר על שומן עיקש שאינו מוכן "לשחרר", כדאי להכיר את הטיפולים המתקדמים ביותר להמסת שומן.

אנו בקליניקת אורכידאה נשמח לסייע ולייעץ לכם לגבי טיפולים לשומן בטני. לפרטים נוספים, צרו קשר.

 

5/5

לצוות אורכידאה המקסים ולקטיה הנהדרת !באתי מלאת ספקות – אבל נוכחתי בקיום כל ההבטחות! הפנים נהדרות, ההרגשה טובה ואתם נהדרים !תודה על הכול ! בידידות רבה.

בתיה רז

מכון יופי

לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם