לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

[leadercf7 campid="5069"]

חלק מהטיפולים שלנו

חיפוש טיפולים

למה אנשים יותר מוטרדים מהמראה החיצוני שלהם?

היום אין שום ספק כי רוב האנשים מוטרדים מהמראה החיצוני שלהם, מאחר ולרוב הרושם הראשוני נקבע בהתאם לנראות שלנו ולאו דווקא בהתאם ליכולות, לאופי או לרמת המשכל.

בסופו של יום, רוב האנשים נוטים לשפוט את מי שנמצא מולם בהתאם למראה החיצוני שלו, דבר שגורם לא פעם למודעות יתר לנראות החיצונית.

הדבר נכון לגבי מפגשים חברתיים, ראיונות עבודה וכמובן דייטים, לכן אין זה מפתיע כי רוב האנשים מוכנים להשקיע לא מעט, על מנת להבטיח לעצמם את המראה המטופח והמושקע ביותר. 

אנו בקליניקת אורכידאה נשמח לספק לכם מגוון רחב של טיפולי יופי וטיפולים קוסמטיים, טיפולי גוף, המסת שומן בטני ועוד במטרה להבטיח לכם את התוצאות המוצלחות והאיכותיות ביותר עבורכם.

אנו מספקים מעטפת מלאה של פתרונות קוסמטיים לצד התמחות באסתטיקה רפואית.

כל מטופל עובר אצלינו אבחון מעמיק, במטרה להתאים לו את תוכנית הטיפול המתאימה ביותר עבורו.

אנו מקפידים להשתמש אך ורק בטכנולוגיה המתקדמת ביותר ובחומרים האיכותיים ביותר.

החשיבות של מראה חיצונילמה אנשים יותר מוטרדים מהמראה החיצוני שלהם?

בעידן המודרני המראה החיצוני תופס חלק ניכר מהרושם הראשוני. לכל אחד יש מספר שניות בודדות לייצר רושם ראשוני מסוים, לכן אין זה מפתיע, כי לרוב הרושם הראשוני מבוסס בעיקר על מראה חיצוני.

רוב האנשים נשפטים לפי נראות הפנים שלהם, רמת הטיפוח העצמי שלהם, תווי הפנים שלהם וכדומה.

למשל, אישה שאינה מורידה שפם, עלולה להתקשות במציאת בן זוג או אפילו חברים, מאחר והמראה החיצוני משחק תפקיד משמעותי בכל האספקטים של החיים.

כמובן שהדבר נכון גם לגבי גברים, מאחר וגברים הסובלים משיער עודף באזור הכתפיים או הגב, עלולים לייצר רושם פחות אטרקטיבי, מאשר גברים שמקפידים להסיר שיער בלייזר.

היום ברור לכולם כי שיער גוף מיותר מהווה מטרד, לכן מי שאינו טורח להתמודד עם שיער הגוף שלו, עלול להתקשות הן בפן הרומנטי והן בפן החברתי.

מדוע מראה חיצוני כל כך חשוב לנו?

יש לזכור כי אנו חיים בעידן של רשתות חברתיות, המפציצות אותנו עם תמונות מושלמות של אנשים מחייכים ומאושרים.

רוב התמונות מציגות זוויות מחמיאות יותר, לכן כמעט כולם נראים רזים, יפים ושמחים בתמונות שלהם.

כתוצאה מכך, נוצר אידיאל יופי, המנציח גוף מושלם וחלק, נטול צלוליטיס וכמובן פנים מושלמות, עור חלק ומראה צעיר ורענן.

כמובן שעל מנת להשיג את כל המאפיינים האלו, תצטרכו לעבור טיפולי פנים וטיפולים אסתטיים שונים, שישפרו את מרקם ואחידות העור שלכם, יפסלו מחדש את הפנים שלכם, ימלאו את הקמטים ויסייעו לכם להיפטר מהצלוליטיס המיותר ומשיער הגוף המעיק.

אנו בקליניקת אורכידאה נשמח לספק לכם את כל הטיפולים הנדרשים, על מנת להבטיח לכם מראה חיצוני מושלם ואידיאלי. אנו מספקים מגוון רחב של טיפולים קוסמטיים וטיפולי אסתטיקה רפואית, שיסייעו לכם ליהנות ממראה צעיר, רענן ואטרקטיבי יותר. לקבלת ייעוץ ומידע נוסף, צרו קשר.

5/5

לצוות אורכידאה המקסים ולקטיה הנהדרת !באתי מלאת ספקות – אבל נוכחתי בקיום כל ההבטחות! הפנים נהדרות, ההרגשה טובה ואתם נהדרים !תודה על הכול ! בידידות רבה.

בתיה רז

מכון יופי

לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

[leadercf7 campid="5069"]