לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

חלק מהטיפולים שלנו

חיפוש טיפולים

טיפולי בוטוקס

אסתטיקה רפואית

הבוטוקס הוא תכשיר רפואי הנמצא מזה 30 שנה בשימוש רחב בארץ ובעולם, בתחומי רפואה שונים. הזרקת בוטוקס אושרה לשימוש ע”י מנהל התרופות והמזון האמריקאי (FDA), וכן ע”י משרד הבריאות בישראל.

טיפול בוטוקס הוא קל ומהיר. הזרקת בוטוקס מבוצעת בעזרת מחט דקיקה במיוחד, המחדירה בצורה מדויקת כמויות קטנטנות של בוטוקס לאזור המטופל.

התוצאות של טיפולי בוטוקס ניכרות כחמישה ימים לאחר הטיפול. האפקט מחזיק בין 3 ל-6 חודשים. הזרקת בוטוקס מתאימה לטיפול באנשים בריאים בגילאי 18-65.

* הטיפול אינו מתאים לנשים בהיריון!

חומצה היאלורונית

חומצה היאלורונית קיימת בגופנו באופן טבעי וחיונית לשימור הלחות, המרקם המוצק וגמישות העור. עם הגיל, חלה ירידה ברמות החומצה בגופינו וכתוצאה מכך העור מתייבש ומאבד חיוניות.

היום, הודות לטיפולים אסתטיים עם חומצה היאלורונית ניתן “להאט” את הזמן ללא שימוש בפעולות כירורגיות וניתוחים פולשניים. התוצאות הן מילוי הקמטים, עיבוי ומתן חיות לשפתיים, חידוש קווי המתאר של הפנים, העשרת העור בלחות, השבת הנעורים למראה הפנים, ושמירה על גמישות העור לאורך זמן.

> ראו כאן חומצה היאלורונית מבצע!

טיפול בוטוקס למילוי קמטים

טיפולי מילוי קמטים מתרכזים בעיקר באזור הפנים, ניתן לטפל בקמטים מיד עם הופעתם או בקמטים וותיקים, עמוקים וקבועים. יש אפשרות לטפל בקמטי צחוק בצד האף, קמטים המופיעים בצדי העיניים, קמטים בצוואר, קמטים בבית החזה, קמטים ושקעים מתחת לעיניים, קמטים ושקעים באזור הלחיים, חריצים וקמטים בשפה העליונה. יש אפשרות גם לעיצוב לחיים, עיצוב קו לסת, החלקת צוואר ומילוי שפתיים.

צוות מכון יופי אורכידאה מלווה אתכם בכל אחד משלבי הטיפול, בדיסקרטיות רפואית מלאה. החל משלב הייעוץ הראשוני וההכוונה, דרך שלבי הטיפול השונים וגם בתום הטיפול – עד לקבלת התוצאות הרצויות. כל אלה מבטיחים לכם חוויה טיפולית ייחודית, המלווה בתחושת ביטחון לאורך כל הדרך . בין אם זה טיפולי צלוליט, חיטוב הגוף, איפור קבוע, פילינג, שיזוף, הסרת שיער בלייזר, המסת שומן ללא ניתוח ועוד טיפולים נוספים.

מכון יופי

לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

5/5

לצוות אורכידאה המקסים ולקטיה הנהדרת !באתי מלאת ספקות – אבל נוכחתי בקיום כל ההבטחות! הפנים נהדרות, ההרגשה טובה ואתם נהדרים !תודה על הכול ! בידידות רבה.

בתיה רז

לתשובה בווצאפ
היי 👋 לשלוח לך פרטים לווצאפ?
היי, לשלוח לך פרטים ותשובות לווצאפ?