לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

[leadercf7 campid="5069"]

חלק מהטיפולים שלנו

חיפוש טיפולים

טיפולי בוטוקס

אין ספק כי טיפולי בוטוקס הפכו לחלק בלתי נפרד מתעשיית היופי. לא מעט נשים וגברים בוחרים לעבור טיפולי בוטוקס, במטרה לשמור על עור הפנים שלהם צעיר וחלק יותר. בסופו של יום כולנו מתבגרים והדבר מתבטא קודם כל בעור הפנים שלנו, אשר הופך לפחות גמיש, פחות מתוח ומלא בקמטים וקמטוטים קטנים. ההמלצה הכללית היא להתחיל בטיפולי הבוטוקס מוקדם ככל האפשר, על מנת לטפל בקמטים העדינים לפני שהם מעמיקים, וכבר לא ניתן יהיה לטפל בהם. חשוב כמובן לבחור בקליניקה מקצועית וידועה המתמחה בתחום, מאחר ואיכות הטיפול ורמת ההצלחה שלו תלויה באופן ישיר בצורת ההזרקה ובאיכות הבוטוקס. אנו בקליניקת אורכידאה נשמח לספק לכם את טיפולי הבוטוקס המתקדמים והאיכותיים ביותר. אנו מתמחים בתחום האסתטיקה הרפואית מזה שנים ונהנים מלא מעט וותק, ניסיון ומוניטין בתחום.

מילוי קמטים ובוטוקס

כל מה שחשוב לדעת אודות טיפולי בוטוקס

קודם כל, חשוב להדגיש כי הקמטים אינם מהווים גזירה משמיים, מאחר והיום בזכות התפתחות הטכנולוגיה כל אחד יכול להילחם בקמטים שלו בצורה היעילה והמוצלחת ביותר. אין שום סיבה לסבול ממראה פנים מבוגר ומקומט, כאשר באמצעות טיפולי בוטוקס ניתן להעלים את הקמטים במהירות וביעילות. חשוב להדגיש כי טיפולי בוטוקס אינם מתאימים לנשים בלבד, מאחר וגם גברים יכולים ליהנות מהתוצאה של הטיפול, אשר מוביל לפנים צעירות וחלקות יותר. באמצעות טיפול מדויק ומקצועי ניתן ליהנות מפנים צעירות לאורך זמן, דבר שללא ספק יעלה את הדימוי העצמי ואת הערך העצמי. אין שום סיבה לסבול כתוצאה מהקמטים, מאחר והיום ניתן להיפטר מהם באמצעות טיפול מקצועי בקליניקה שמתמחה בתחום.

טיפולי בוטוקס – מה מעולם לא סיפרו לכם?

חשוב לציין כי מדובר על טיפולים בטוחים לחלוטין, המאושרים על ידי משרד הבריאות הישראלי. הטיפול יכול להעלים את קמטי הזמן ולהעניק לכל אחד מראה רענן וצעיר יותר. יש לזכור כי ההשפעה של הטיפול היא זמנית ולכן יש צורך בטיפולי תחזוקה אחת לחצי שנה עד שנה. כמובן שכל אחד מגיב מעט שונה לטיפול ולכן מומלץ להתייעץ עם קליניקה המתמחה בתחום, על מנת ליהנות מתוכנית טיפולים המותאמת אישית לעור הפנים שלכם. יש לזכור כי מדובר על טיפול שאינו מכיל תופעות לוואי מיוחדות ולכן ניתן לחזור לשגרת החיים מיד לאחר ההזרקה. חלק מהאנשים יחוו תחושה קלה של רגישות באזור ההזרקה, אך הרגשה זו תחלוף במהירות ותתחלף בעור פנים חלק וצעיר יותר.

אנו בקליניקה אורכידאה מתמחים בתחום של אסתטיקה רפואית ומספקים טיפולי בוטוקס ברמה הגבוהה ביותר. אנו מתאימים לכל אחד תוכנית טיפול אישית, בהתאם לעור הפנים שלו ולמטרות האישיות שלו. כדאי לציין כי אנו משתמשים אך ורק בחומרי ההזרקה האיכותיים ביותר ומקפידים על צוות מנוסה ומיומן המתמחה בתחום, לצד טכנולוגיה מתקדמת והקפדה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר. לקבלת ייעוץ ופרטים נוספים, צרו קשר.

מכון יופי

לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

[leadercf7 campid="5069"]
5/5

לצוות אורכידאה המקסים ולקטיה הנהדרת !באתי מלאת ספקות – אבל נוכחתי בקיום כל ההבטחות! הפנים נהדרות, ההרגשה טובה ואתם נהדרים !תודה על הכול ! בידידות רבה.

בתיה רז