לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

[leadercf7 campid="5069"]

חלק מהטיפולים שלנו

חיפוש טיפולים

מה חשוב לדעת לפני שפונים לטיפול המסת שומן בקור?

לא מעט נשים וגברים פונים לטיפול המסת שומן בקור, מאחר ומדובר על אחד הטיפולים המומלצים ביותר, עבור מי שמעוניין לצמצם היקפים וליהנות ממראה אסתטי וחטוב יותר. לעומת שאיבת שומן וטיפולים פולשניים אחרים, טיפול זה מאפשר להיפטר מהשומנים העקשניים ביותר, ללא שום צורך להיכנס לחדר הניתוח. במהלך הטיפול נעשה שימוש בטמפרטורות קיצוניות, במטרה להשמיד את תאי השומן. מדובר על הטיפול המושלם עבור כל מי שאינו מצליח להיפטר מעודפי השומן שלו, באמצעות שימוש בדיאטה ופעילות גופנית.

אנו בקליניקת אורכידאה נשמח לספק לכם טיפול המסת שומן בקור ברמה הגבוהה ביותר. אנו מתמחים בטיפולי אסתטיקה רפואית ומחזיקים בשנים של וותק וניסיון בתחום. נשמח לספק לכם אבחון מקיף, על מנת להתאים את תוכנית הטיפול היעילה ביותר עבורכם, תוך כדי התחשבות בזמן ובתקציב העומד לרשותכם.

טיפול המסת שומן בקור

טיפול המסת שומן בקור – כל הנקודות שחשוב להכיר מראש

לא מעט נשים סובלות מרקמות שומן, המתמקמות באזורים בעייתיים, כגון זרועות, ישבן או סנטר. אזורים אלו נחשבים לבעייתיים במיוחד, מאחר ורקמות השומן אינן נוטות לעזוב באמצעות הקפדה על אורח חיים בריא, תזונה מותאמת אישית או פעילות גופנית אינטנסיבית. לכן במקרים מסוג זה, חשוב להכיר את האופציה של טיפול המסת שומן בקור, המותאם בדיוק לאזורים האלו. הטיפול מתאים כמובן הן לגברים והן לנשים, מאחר וכולנו מעוניינים לשמור על מראה אסתטי וליהנות מגוף חטוב ואטרקטיבי. חשוב להדגיש כי מדובר על טיפול שאינו מצריך זמן החלמה או ימי מחלה, מאחר וניתן לחזור לשגרת החיים מיד בסיום הטיפול. במהלך הטיפול האזור הרלוונטי נחשף לטמפרטורות קיצוניות, הגורמות להשמדת תאי השומן. תאי השומן הרבה יותר רגישים לטמפרטורות קרות מאשר רקמת העור, לכן ניתן לגרום להקפאת תאי השומן, מבלי שום חשש לרקמת העור העוטפת אותם. 

פרטים שחשוב לדעת לגבי טיפול המסת שומן בקור

הטיפו אורך בין 35 דקות לבין שעה וחצי, בהתאם לגודל האזור המטופל. במהלך הטיפול האזור הרלוונטי יהיה חשוף למכשיר ייעודי, המפעיל כוח יניקה ומקרר את אזור הטיפול עד לטמפרטורה הרצויה. כתוצאה מכך, תאי השומן יקפאו, דבר שיגרום למותם. במהלך הטיפול ניתן להשמיד כ- 25% מתאי השומן באזור הטיפול. תאים אלו יסולקו מהגוף באמצעות תהליך טבעי, המתרחש על ידי מערכת הלימפה. ברוב הפעמים יש להגיע לסדרה של טיפולים, על מנת לראות תוצאות משמעותיות. התוצאות הראשוניות יופיעו לאחר כחודש והתוצאה הסופית לאחר כחצי שנה. חשוב לציין כי על מנת לשמור על תוצאות הטיפול תצטרכו לשמור על תזונה מתאימה ולהקפיד על ביצוע של פעילות גופנית. כלומר, השמירה על התוצאות תלויה בכם.

אנו בקליניקת אורכידאה נשמח לספק לכם טיפול המסת שומן בקור ברמה הגבוהה ביותר, תוך כדי שימוש במכשור המתקדם והמשוכלל ביותר. לתיאום תור לייעוץ ללא התחייבות, צרו קשר עוד היום!

 

5/5

לצוות אורכידאה המקסים ולקטיה הנהדרת !באתי מלאת ספקות – אבל נוכחתי בקיום כל ההבטחות! הפנים נהדרות, ההרגשה טובה ואתם נהדרים !תודה על הכול ! בידידות רבה.

בתיה רז

מכון יופי

לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

[leadercf7 campid="5069"]